середа, 25 вересня 2024 23:57

"Динамо" програло "Лаціо"

"Динамо" програло "Лаціо" з рахунком 0:3. Фото: УАФ

Київське "Динамо" зазнало поразки від римського "Лаціо" в першому турі основного раунду Ліги Європи 2024/25. Матч відбувся у німецькому Гамбурзі.

Динамівці програли італійцям з розгромним рахунком 0:3. Усі три голи українська команда пропустила у першому таймі, повідомляє XSPORT.ua.

На 72-й хвилині гравець "Динамо" Максим Брагару, який перед цим вийшов на заміну, отримав червону картку, а за десять хвилин з поля був вилучений футболіст "Лаціо" Тіджані Нослін.

У другому турі Ліги Європи "Динамо" зіграє на виїзді проти "Хоффенхайма". Поєдинок пройде 3 жовтня.

30 серпня у Монако відбулось жеребкування загального етапу Ліги Європи 2024/25. Суперниками "Динамо" стали вісім клубів.

Перед цим, 28 серпня, "Динамо" зіграло внічию із "Зальцбургом" і не пройшло до групового етапу Ліги чемпіонів.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло "Лаціо"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua