четвер, 26 січня 2017 10:31

"Динамо" програло команді другого дивізіону Австрії

Київське "Динамо" програло австрійському "Ліферінгу" у товариському матчі в Марбельї (Іспанія). Гра завершилася з рахунком 1:3.

Кияни відкрили рахунок на 27-й хвилині, коли пенальті реалізував Андрій Ярмоленко. Відразу після відновлення гри Хайдара зрівняв рахунок. А на 78-й хвилині Стурм вивів "Ліферінг" вперед - 2:1. На 90-й хвилині Грабовач забив третій гол у ворота української команди.

Раніше на зборі в Іспанії кияни обіграли німецький "Санкт-Паулі" (3:1) і китайський "Тяньцзінь Теда" (3:0).

"Динамо" (Київ, Україна) - "Ліферінг" (Австрія) - 1:3 (1:0).

Голи: Ярмоленко (27, з пенальті) - Хайдара (47), Стурм (78), Грабовач (90).

"Динамо" (1 тайм): Бущан - Віда, Тимчик, Антунеш, Шепелев - Гармаш, Буяльський, Гонсалес, Корзун, Ярмоленко (к) - Мораес.

"Динамо" (2 тайм): Рудько - Морозюк, Хачеріді, Лук'янчук, Михайличенко (Тимчик, 55) - Рибалка - Сидорчук, Громов, Циганков, Бесєдін - Яремчук.

"Дніпро" поступився хорватському "Хайдуку", польська "Термаліка" виявилася сильнішою від "Ворскли", а "Олександрія" переграла румунський "Газ Метан".

"Дніпро" - "Хайдук" (Хорватія) - 0:2

Голи: Влашич, 2, Охандза, 63

"Олександрія" - "Газ Метан" (Румунія) - 1:0

Гол: Чорний, 64

"Ворскла" - "Термаліка" (Польща) - 0:1

Гол: Кендзьора, 63.

Зимовим чемпіоном української прем'єр-ліги став донецький "Шахтар", який випереджає київське "Динамо" на 13 очок.
Зараз ви читаєте новину «"Динамо" програло команді другого дивізіону Австрії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua