вівторок, 06 серпня 2024 23:40

"Динамо" на останніх хвилинах втратило перемогу над "Рейнджерсом"

Київське "Динамо" втратило перемогу над "Рейнджерсом". Фото: Чемпіонат

Київське "Динамо" не змогло здобути перемогу у кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів.

Українці зіграли внічию 1:1 з шотландським "Рейнджерс" у першому матчі третього раунду, пише Главком.

Кияни зуміли відкрити рахунок на 38-й хвилині завдяки зусиллям Андрія Ярмоленка після прострілу Ваната.

На четвертій компенсованій хвилині Сіріль Дессерс зрівняв рахунок, встановивши остаточний результат матчу - 1:1.

Матч-відповідь між командами відбудеться у Глазго 13 серпня. Переможець протистояння зустрінеться з переможцем пари "Зальцбург" – "Твенте" у плей-оф раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

23 липня віцечемпіон України "Динамо" впевнено розпочав сезон 2024/25, здобувши розгромну перемогу над сербським "Партизаном" (6:2) у першому матчі другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Через тиждень "Динамо" вдруге обіграло "Партизан" та вийшло у третій раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. Матч завершився з рахунком 3:0 на користь українців.

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" на останніх хвилинах втратило перемогу над "Рейнджерсом"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua