неділя, 06 жовтня 2013 19:01

Дев'ять голів: "Динамо" втоптало в газон донецький "Металург"

Юнес Беланда оформив хет-трик ФОТО: footboom.com

На полі НСК "Олімпійський" у Києві завершилася зустріч "Динамо" і донецького "Металурга" у рамках 12-го туру української прем'єр-ліги.

Команда Олега Блохіна домоглася своєї найбільшої перемоги за останні роки, розгромивши підопічних Сергія Ташуєва з рахунком 9:1

На 17-й хвилині Денис Голайдо отримав вилучення за зрив атаки киян, а слідом протягом шести хвилин Андрій Ярмоленко та Джермейнс Ленс забили по голу у ворота гостей з Донецька. На 40-й хвилині "Металург" відповів точним ударом Джордже Лазіча після передачі Мораеса.

Після перерви динамівці буквально розтрощили гостей - Юнес Беланда провів третій гол киян на 48-й хвилині, на екваторі тайму Джермейнс Ленс та Андрій Ярмоленко оформили по дублю за дві хвилини, а ще через три хвилини Лукман Аруна забив шостий м'яч господарів чудовим ударом зі штрафного з дальньої дистанції.

Період з 70-ї по 73-ю хвилини став бенефісом Беланда, який відправив два голи у ворота Олександра Бандури і записав на свій рахунок хет-трик. Фінальну крапку поставив Дьємерсі Мбокані під завісу надрезультативного протистояння. Відзначимо, на рахунку форварда чотири передачі.

Завдяки цьому успіху "Динамо" повернулося на п'яте місце турнірної таблиці, "Металург" зберіг представництво на десятій сходинці, повідомляє "Чемпионат.com".

Чемпіонат України

12-й тур

Динамо Київ - Металург Донецьк 9:1

Голи: 1:0 - 21 Ярмоленко, 2:0 - 27 Ленс, 2:1 - 40 Лазіч, 3:1 - 48 Беланда, 4:1 - 62 Ленс, 5:1 - 64 Ярмоленко, 6:1 - 67 Аруна, 7:1 - 70 Беланда, 8:1 - 74 Беланда, 9:1 - 89 Мбокані.

Динамо Київ - Шовковський, Гусєв, Драгович, Віда, Сидорчук, Велозу (Аруна, 54), Ярмоленко (Цуріков, 70), Беланда, Макаренко, Ленс (Дуду, 71), Мбокані.

Металург Донецьк - Бандура, Зотов, Барановський, Прийма, Голайдо, Мамутов (Тимофеєнко, 24; Даніель, 57), Алешандре, Нельсон, Лазич (Полюлях, 77), Болбат, Жуніор.

Попередження: Сидорчук (13), Гусєв (13), Барановський (29), Прийма (75), Нельсон (81).

Вилучення: Голайдо (20).

Зараз ви читаєте новину «Дев'ять голів: "Динамо" втоптало в газон донецький "Металург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua