неділя, 23 жовтня 2016 11:24

"Дармштадт" без українців обіграв "Вольфсбург"

Артем Федецький

"Дармштадт" на своєму полі обіграв "Вольфсбург" (3:1) у матчі 8-го туру Бундесліги.

Вже на 23-й хвилині Джеффрі Брума за фол останньої надії отримав червону картку, а Еніс Бен-Хатіра ударом зі штрафного відкрив рахунок.

В середині другого тайму Маріо Гомес після кутового забив свій перший гол за "Вольфсбург" і зрівняв рахунок. Але вже через вісім хвилин Ласло Кляйнхайслер чудовим ударом зльоту вивів "лілій" вперед. На 76-й хвилині Сандро Сірігу дальнім ударом відправив м'яч у ворота Кастельса і зняв всі питання про переможця.

"Дармштадт" набрав вісім очок і вийшов на 13-е місце, а "Вольфсбург" лише з шістьма очками йде на 15-й позиції.

Українські гравці "Дармштадта" Артем Федецький та Денис Олійник в заявку на матч не потрапили.

Чемпіонат Німеччини

8-й тур

Дармштадт - Вольфсбург 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 25 Бен-Хатіра, 1:1 - 60 Гомес, 2:1 - 68 Кляйнхайслер, 3:1 - 76 Сірігу.

Зараз ви читаєте новину «"Дармштадт" без українців обіграв "Вольфсбург"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua