Цимбал прийшов 19-м у спринті на Кубку світу з біатлону

Богдан Цимбал показав найкращий час серед Україні. Фото: Вiathlon.com.ua.

У уімецькому Обергофі пройшов п'ятий етап Кубка світу з біатлону.

У спринті Україну представили Артем Прима, Богдан Цимбал, Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Тарас Лесюк, пише "Трибуна".

Найкращим серед українців став Цимбал, який фінішував 19-м. Другий час серед українців показав Дудченко - 26-те місце. Третій - Підручиний, який прийшов до фінішу 44-м.

У стрільбі він допустив один промах, відставання від лідера становило 1.04,8. Для Цимбала цей результат став другим найкращим у кар'єрі.

Перемогу здобув росіянин Олександр Логінов. На другому місці представник Франції Емільєн Жаклен. Бронзову нагороду виграв норвежець Стурла Хольм Лагрейд.

Зараз ви читаєте новину «Цимбал прийшов 19-м у спринті на Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua