понеділок, 21 лютого 2022 11:57

Чемпіони міжсезоння. "Динамо" завершило збори черговою перемогою

Микола Шапаренко. Фото: ФК "Динамо"

Останнім суперником "біло-синіх" на зимових зборах став чемпіон Латвії ризький клуб РФШ.

Зустріч відбулася в понеділок, 21 лютого, на центральному полі Mardan Sports Complex, інформує офіційний сайт "Динамо".

Динамівці активніше розпочали поєдинок і мали кілька моментів для взяття воріт.

Проте в середині першого тайму Мареш вивів РФШ уперед прямим ударом зі штрафного.

Відігралося "Динамо" на 64-й хв. Микола Шапаренко обігрався із Сергієм Сидорчуком, віддав ліворуч на Вітіньйо, з ударом якого впоралися захисники. М'яч підібрав Владислав Ванат і зміг його проштовхнути у ворота з кількох метрів.

Ще за кілька хвилин Томаш Кендзьора віддав передачу до штрафного майданчика на Віктора Циганкова, а той ще далі на Шапаренка. Микола з лінії воротарського майданчика спрямував м'яч у ворота - 2:1.

На третьому зимовому зборі "Динамо" провело п'ять спарингів.

До РФШ кияни перемогли "Кайрат", "Інджию" і "Валмієру", а також зіграли внічию з "Пахтакором".

Під час зимового міжсезоння "Динамо" жодного разу не програло.

Зараз ви читаєте новину «Чемпіони міжсезоння. "Динамо" завершило збори черговою перемогою». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua