понеділок, 21 вересня 2015 14:56

"Челсі" переміг "Арсенал", "МЮ" вже другий: результати 6-го туру АПЛ

Лондонське дербі між "Челсі" та "Арсеналом" закінчився з рахунком 2:0 на користь "синіх", але команда Венгера змушена була догравати матчу удев'ятьох після вилучень Габріеля і Касорли.

Скандальним видається перше вилучення наприкінці першого тайму - Дієго Коста поклав руку на обличчя Лорену Кошельни, але не отримав за це покарання. За партнера заступився Габріель Пауліста і вдарив Косту, за що відразу побачив перед собою червону картку.
Отримавши чисельну перевагу, "Челсі" після перерви забив двічі і довів матч до перемоги, але тренер "канонірів" Арсен Венгер у поразці звинуватив суддю.

"Вест Хем" Славена Біліча став грозою авторитетів. Після перемог над "Арсеналом" і "Ліверпулем" "молотобійці" обіграли в гостях і "МанСіті" - 2:1.

Підопічні Мануеля Пеллегріні, які не пропускали в п'яти стартових матчах Прем'єр-ліги, поступалися з рахунком 0:2. Незадовго до перерви Кевін Де Брюйне забив свій перший гол за "городян", але на більше господарів не вистачило. "Манчестер Сіті" вперше у чемпіонаті втратив очки і підпустив до себе конкурентів.

Серед решти матчів туру відзначимо результативний матч "Саутгемптона" і "МЮ", в якому дублем відзначився молодий Мартіаль, а також чергову втрату очок "Ліверпуля". Серія мерсисайдців без перемог з урахуванням матчів Ліги Європи триває вже п'ять матчів, повідомляє СПОРТ bigmir) net.

Чемпіонат Англії

6-й тур

Тоттенхем - Кристал Пелас 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 68 Сон Хін Мін.

Ліверпуль - Норвіч 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 1:0 - 48 Інгз, 1:1 - 61 Мартін.

Ліверпуль - Міньоле, Джан, Шкртел, Сако, Клайн, Мілнер, Лейва (Фірміно, 72), Морено, Коутіньйо, Старрідж (Лаллана, 63), Бентеке (Інгз, 46).

Саутгемптон - Манчестер Юнайтед 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 1:0 - 13 Пелле, 1:1 - 34 Мартіаль, 1: 2 - 50 Мартіаль, 1: 3 - 68 Мата, 2: 3 - 86 Пелле.

Манчестер Юнайтед - Де Хеа, Дарміан (Валенсія, 46), Смоллінг, Блінд, Рохо (Макнейр, 69), Керрік (Швайнштайгер, 60), Шнайдерлін, Мата, Руні, Депай, Мартіаль.

Челсі - Арсенал 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 53 Зума, 2: 0 - 90 Азар.

Челсі - Бегович, Іванович, Зума, Кейхілл, Аспілікуета, Фабрегас (Обі Мікел, 90), Матіч, Педро, Оскар (Рамірес, 69), Азар, Дієго Коста (Ремі, 82).

Арсенал - Чех, Бельєрін, Габріель, Кошельни, Монреаль, Коклен (Чемберс, 46), Касорла, Ремзі, Озіл (Жиру, 75), Санчес (Окслейд-Чемберлен, 75), Волкотт.

Попередження: Касорла (31), Дієго Коста (45), Габріел (45), Іванович (49), Оскар (64), Чемберс (72).

Сток Сіті - Лестер 2:2 (2:0, 0:2)

Голи: 1:0 - 13 Кркіч, 2:0 - 20 Уолтерс, 2:1 - 51, пенальті Марез, 2:2 - 69 Варді.

Астон Вілла - Вест Бромвіч 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - 39 Берахіно.

Ньюкасл - Уотфорд 1:2 (0:2, 1:0)

Голи: 0:1 - 10 Ігало, 0:2 - 28 Ігало, 1:2 - 62 Янмат.

Манчестер Сіті - Вест Хем 1:2 (1:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 6 Мозес, 0:2 - 31 Сако, 1:2 - 45 де Брюйне.

Манчестер Сіті - Харт, Санья, Отаменді, Мангаля (Демічеліс, 46), Коларов (Іхеаначо, 84), Туре, Фернандіньо, де Брюйне, Навас, Стерлінг (Боні, 66), Агуеро.

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" переміг "Арсенал", "МЮ" вже другий: результати 6-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua