пʼятниця, 18 березня 2022 20:29

Бояться навіть прапора. Російський телеканал замінив кадри після виходу та голу Ярмоленка

Російський телеканал "Матч ТВ" злякався українського прапора.

Футбольні фанати країни-агресора не змогли побачити два ключові епізоди з українцем Андрієм Ярмоленком у матчі ліги Європи проти "Севільї", повідомляє "Трибуна".

Ярмоленко розпочав матч на лаві запасних та з'явився на футбольному полі лише на 88-й хвилині. Українцю знадобилось менше як 30 хв, щоб забити переможний гол.

Російський телеканал "Матч ТВ" показував матч у прямій трансляції, але знову не обійшлось без ляпів росіян. Телеканал замінив кадри з прапором України на відеоряд трибун, які глядачі могли побачити перед початком зустрічі.

Автор: Скріношт

Такий же епізод повторився одразу після голу Ярмоленка у другому додатковому таймі.

Росіяни знову примудрились приховати українську символіку.

"Вест Гем" переміг "Севілью" - 2:0 та вийшов до 1/4 турніру. На цій стадії команда українця зіграє проти "Ліона".

Зараз ви читаєте новину «Бояться навіть прапора. Російський телеканал замінив кадри після виходу та голу Ярмоленка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua