субота, 17 березня 2012 13:46

Біатлон. Ханти-Мансійськ. Фуркад виграв гонку переслідування і Великий кришталевий глобус, Семенов - 12-й

Сьогодні, 17 лютого, в Ханти-Мансійську (Росія) на фінальному, дев'ятому, етапі Кубка світу з біатлону відбулася чоловіча гонка переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами.

Перемогу святкував Мартен Фуркад (на фото), випередивши німця Арнда Пайффера на 19,6 секунди. Обидва припустилися одного промаху. Призову трійку замкнув норвежець Еміль Хегле Свендсен з відставанням 34,7 секунди при двох промахах. Таким чином француз став володарем Великого кришталевого глобуса.

Кращим серед українців був Сергій Семенов, який піднявся з 17-ї стартової позиції на 12-е місце, з відставанням в 1 хвилину 58,3 секунди при одному промасі. Андрій Дериземля промахнувся двічі і з відставанням в 2 хвилини 28,1 секунди опустився з 14-ї стартової позиції на 20-е місце. Артем Прима зайняв 39-е місце.

Біатлон. Кубок світу. Дев'ятий етап. Ханти-Мансійськ (Росія)). 17 березня

Чоловіки. Гонка переслідування. 12,5 км, чотири вогневих рубежі

1 (1-й в спринті). Мартен Фуркад (Франція) - 34.47,1 (1 штрафне коло)

2 (2). Арнд Пайффер (Німеччина) - відставання 19,6 (1)

3 (5). Еміль Хегле Свендсен (Норвегія) - + 34,7 (2)

...

12 (17). Сергій Семенов (Україна) - +1.58,3 (1)

20 (14). Андрій Дериземля (Україна) - + 2.28,1 (2)

39 (24). Артем Прима (Україна) - + 4.01,6 (3)

Зараз ви читаєте новину «Біатлон. Ханти-Мансійськ. Фуркад виграв гонку переслідування і Великий кришталевий глобус, Семенов - 12-й». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua