неділя, 11 березня 2012 15:37

Біатлон. Фуркад завоював третє золото ЧС, Дериземля - 19-й

Сьогодні, 11 березня, в Рупольдінгу (Німеччина) на чемпіонаті світу з біатлону відбулася чоловіча мас-старт на 15 км з чотирма вогневими рубежами.

Переміг француз Мартен Фуркад, незважаючи на два промахи і випередив шведа Бьорна Ферррі, який точно стріляв, на три секунди.

Для Фуркада це третє золото на нинішньому турнірі після перемог в спринті і пасьюті. Бронзу завоював ще один швед - Фредрік Ліндстрем, який промахнувся двічі.

Українець Андрій Дериземля (на фото) фінішував 19-м з трьома промахами і відставанням від переможця в 1 хвилину 16,9 секунди.