неділя, 22 січня 2012 13:56

Біатлон. Антхольц. Домрачова виграла мас-старт, Віта Семеренко - 6-а

В Антхольці на шостому етапі Кубка світу з біатлону відбувся масовий старт у жінок. Гонку виграла білоруська спортсменка Дарина Домрачова, яка в захоплюючій боротьбі з Анастасією Кузьміною з Словаччини і Магдаленою Нойнер показала відмінну стрільбу на останньому вогневому рубежі і до фінішу не упустила перевагу. Кузьміна допустила один промах і фінішувала другою. У Нойнер два промахи і "бронза".

Наші дівчата виступили порівняно непогано. Сестри Семеренко на останньому рубежі виявилися в групі переслідувачів першої трійки спортсменок, але Віта останнім пострілом не закрила мішень, а Валя і зовсім промахнулася двічі. Віта змогла втриматися за Торою Бергер і Світланою Слєпцовою, закінчивши гонку з шостим результатом.

Валя упустила багато часу на штрафних колах і відкотилася на 19-й рядок. У цей час точно відстрілялася Олена Підгрушна і фінішувала 12-ю разом з Макаряйнен. Наталія Бурдига приїхала на 24-е місце.

У загальному заліку наші дівчата розташувалися в наступному порядку: Віта Семеренко - 14-а, Валя Семеренко - 18-а, Олена Підгрушна - 21-а, Наталія Бурдига - 22-а.