вівторок, 15 березня 2022 23:57

"Бенфіка" з Яремчуком вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, "Атлетико" вибив МЮ

Радість футболістів "Бенфіки". Фото: ФК "Бенфіка"

Уже відомі шість з восьми учасників 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з футболу сезону-2021/22.

У вівторок путівки до наступного раунду здобули "Атлетико" та "Бенфіка".

Мадридська команда здобула гостьову перемогу над "Манчестер Юнайтед" - 1:0. Перша зустріч завершилася нічиєю 1:1.

Вирішальний гол на 41-й хв. забив Ренан Лоді.

В Амстердамі "Аякс" приймав "Бенфіку". У першому протистоянні також було зафіксовано паритет - 2:2.

У другому ж лісабонці на виїзді перемогли з рахунком 1:0. Точним ударом відзначився Дарвін Нуньєс на 77-й хв.

Українець Роман Яремчук вийшов на заміну за кілька хвилин до переможного взяття воріт.

Раніше до чвертьфіналу вийшли "Баварія", "Ліверпуль", "Манчестер Сіті" та "Реал".

"Бенфіка" вибила на груповій стадії Ліги чемпіонів київське "Динамо".

Зараз ви читаєте новину «"Бенфіка" з Яремчуком вийшла в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, "Атлетико" вибив МЮ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua