четвер, 01 грудня 2022 21:55

Бельгія вилетіла з чемпіонату світу, Марокко сенсаційно виграло групу

У четвер, 1 грудня, визначилися ще два учасники плейоф чемпіонату світу з футболу 2022 року.

Першими на катарські поля вийшли команди з групи F. Між собою грали Марокко – Канада та Бельгія – Хорватія.

Бельгійців влаштовувала лише перемога, щоб здобути перепустку до 1/8 фіналу.

Марокканці ж свою долю тримали в своїх же ногах. За певних умов перемога над Канадою, яка вже вилетіла з турніру, робила їх лідерами квартету.

І представники Африки вирішили не відкладати голи на потім. Уже до 30-ої хв. вони вели 2:0. Забили Хакім Зієш і Юссеф Ен-Несірі.

Канадці відіграли один м'яч до перерви завдяки автоголу. Бельгія та Хорватія пішли на перепочинок за рахунку 0:0, так і не завдавши жодного удару в площину воріт одна одної.

Не забили бельгійці й у другому таймі, що означає виліт із чемпіонату світу – 0:0.

Кілька реальних нагод змарнував Ромелу Лукаку. Із чотирма очками фаворити групи посіли лише третє місце.

Хорватія набрала п'ять і втрималася на другій сходинці, а виграла квартет сенсаційно збірна Марокко, набравши сім балів після перемоги над Канадою 2:1.

Автор: fifa.com
  Підсумкове становище в групі F ЧС-2022

Марокко в 1/8 фіналу зіграє з другим місцем групи E.

Хорватія протистоятиме в першому раунді плейоф переможцю квартету E.

Зараз ви читаєте новину «Бельгія вилетіла з чемпіонату світу, Марокко сенсаційно виграло групу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua