субота, 12 березня 2016 21:38

"Баварія" забила п'ять голів "Вердеру"
4

"Баварія" розгромила "Вердер" українця Віктора Скрипника у матчі 26-го туру німецької Бундесліги. Зустріч проходила в Мюнхені на стадіоні "Альянц-Арена" і завершилася з рахунком 5:0, повідомляє "Чемпионат.com".

У дебюті матчу Тьяго Алькантара відкрив рахунок. На 31-й хвилині Томас Мюллер подвоїв перевагу мюнхенців. У середині другого тайму Мюллер оформив дубль, а на 86-й хвилині Роберт Левандовскі забив 4-й м'яч у ворота "Вердера". На останній хвилині основного часу Алькантара також оформив дубль.

Зараз "Баварія" (66 очок) випереджає "Боруссію" Дортмунд, яка йде другою на 8 очок, але у "джмелів" є гра в запасі. "Вердер" (27 балів) знаходиться на 15-му рядку.

Чемпіонат Німеччини

26-й тур

Баварія - Вердер 5:0 (2:0, 3:0)

Голи: 1:0 - 9 Алькантара, 2:0 - 31 Мюллер, 3:0 - 65 Мюллер, 4:0 - 86 Левандовскі, 5:0 - 90 Алькантара.

Баварія - Нойер, Лам, Бенатія, Алаба, Алькантара, Кімміх (Рафінья, 68), Рібері, Гетце (Роде, 54), Коман, Хабі Алонсо, Мюллер (Левандовскі, 74).

Вердер - Відвальд, Джілободжі, Гальвес, Вестергор, Вельковіч (Лоренцен, 46), Грілліч, Озтуналі (Кляйнхайслер, 46), Гебре Селассі, Ятабаре, Гарсія (Гарсія, 77), Уджа.

Попередження: Гебре Селассі (25), Рібері (35), Джілободжі (67), Гарсія (83).

Зараз ви читаєте новину «"Баварія" забила п'ять голів "Вердеру"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua