понеділок, 27 січня 2014 10:56

"Барселона" та "Атлетико" потіснили "Реал" з першого місця: результати 21-го туру примери
5

"Барселона" та "Атлетико" здобули у неділю переконливі перемоги і потіснили з першого рядка "Реал", на пару очоливши турнірну таблицю.

"Реал" свій матч проводив у суботу і після перемоги лідирував майже добу, але у неділю все повернулося на круги своя. "Барселона" з рахунком 3:0 здолала "Малагу" і знову зайняла звичне місце на чолі таблиці, випереджаючи "Атлетико" за кращою різницею забитих і пропущених м'ячів. Жерар Піке вивів каталонців уперед, а Педро Родрігес та Алексіс Санчес до 61-й хвилині довели справу до розгрому.

"Атлетико" також встиг побути одноосібним лідером, оскільки грав з "Райо Вальєкано" на пару годин раніше "Барселони". Давид Вілья відкрив рахунок на восьмій хвилині, а всього через чотири хвилини Джонатан Вієра не реалізував пенальті, упустивши вірний шанс відновити паритет. Арда Туран ще до перерви оформив дубль, а між його голами відзначився Вієра. У другому таймі команди обмінялися м'ячами Дієго Кости і Хоакіна Ларрівея - 4:2 на користь гостей.

Четвертий "Атлетик" з рахунком 5:1 розгромив у Памплоні "Осасуну", в якої на 76-й хвилині був вилучений Алехандро Аррібас. Дубль Аріція Адуріса забезпечили гостям комфортне лідерство, а Ібай Гомес і Кіке Сола довершили розгром. Нарешті, "Альмерія" відсвяткувала мінімальну перемогу над "Хетафе" і піднялася на 15-у сходинку, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

21-й тур

Альмерія - Хетафе 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 49 Зонго.

Осасуна - Атлетик 1:5 (1:2 , 0:3)

Голи: 0:1 - 3 Сусаета, 1:1 - 10 Арментерос, 1:2 - 16 Адуріс, 1:3 - 62 Адуріс, 1:4 - 84 Ібаі Гомес, 1:5 - 88 Кіке Сола.

Вилучення: Аррібас, 76 (Осасуна).

Райо Вальєкано - Атлетико 2:4 (1:3, 1:1)

Голи: 0:1 - 8 Вілья, 0:2 - 30 Туран, 1:2 - 39 Вієра, 1:3 - 44 Туран, 1:4 - 74, автогол Сауль, 2:4 - 75 Ларрівей.

Барселона - Малага 3:0 (1:0, 2:0)

Голи : 1:0 - 40 Піке , 2:0 - 55 Педро , 3:0 - 61 Санчес.

Барселона - Вальдес, Дані Алвес, Піке, Маскерано, Альба, Бускетс, Хаві (С.Роберто, 78), Фабрегас, Санчес (Афеллай, 87), Мессі, Педро (Тельо, 61).

Реал Сосьєдад - Ельче

27 січня, 23.00

Сельта - Бетіс 4:2 (3:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 17 Рубен Кастро, 1:1 - 22 Орельяна, 2:1 - 31 Шарлес, 3:1 - 39 Орельяна, 4:1 - 73 Ноліто, 4:2 - 78 Рубен Кастро.

Вилучення: Седрік, 90 (Бетіс) .

Реал Мадрид - Гранада 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - 56 Роналду, 2:0 - 74 Бензема.

Реал Мадрид - Дієго Лопес, Карвахаль, Пепе, Рамос, Марсело, Алонсо, Модріч, Ді Марія (Ільярраменді, 83), Бейл (Хесе, 46), Бензема (Іско, 78), Роналду.

Вальядолід - Вільярреал 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - 40 Руеда.

Валенсія - Еспаньол 2:2 (2:2, 0:0)

Голи: 0:1 - 3 Кордоба, 1:1 - 7 Пако Алькасер, 2:1 - 32 Жонас, 2:2 - 45, пенальті Серхіо Гарсія.

Севілья - Леванте 2:3 (1:1, 1:2)

Голи: 1:0 - 26 Коке, 1:1 - 30, пенальті Барраль, 2:1 - 68 Ракітич, 2:2 - 71 Вінтра, 2:3 - 75 Сімао.

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" та "Атлетико" потіснили "Реал" з першого місця: результати 21-го туру примери». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua