понеділок, 20 січня 2014 13:17

"Реал" знищив "Бетіс", "Барселона" не впоралася з "Леванте": результати 20-го туру Примери

В іспанській Примері відбулися матчі 20-го туру.

Один з лідерів чемпіонату Іспанії "Барселона" на виїзді несподівано не змогла переграти середняка Примери "Леванте".

Першими рахунок у цій зустрічі відкрили саме господарі, коли після навісу австрійського півзахисника Андреаса Іваншитца з кутового ніким не прикритий Лукас Вінтра вразив ворота Віктора Вальдеса. Не минуло й десяти хвилин, як гості відігралися. Захисник каталонців Херард Піке, без помилки якого не обійшовся гол Вінтри, відновив статус-кво.

Як не старалися Мессі і компанія дотиснути "Леванте" не вийшло ні в час, що залишився в першому, ні в другому таймі.

Проте "Атлетіко" втратив можливість одноосібно очолити турнірну таблицю чемпіонату, зігравши внічию на своєму полі з "Севільєю" - 1:1.

Водночас "Реал" легко розібрався на виїзді з "Бетісом" - 5:0.

Тур завершиться 20 січня поєдинком "Атлетіка" з "Вальядолідом".