четвер, 24 листопада 2011 00:32

"Барселона" обіграла "Мілан": результати матчів Ліги чемпіонів середи, 23 листопада

"Барселона" здобула гостьову перемогу над "Міланом" в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Чемпіонів з рахунком 3:2. Про це повідомляє офіційний сайт турніру.

"Барселона" відкрила рахунок на 14-й хвилині після автоголу Марка ван Боммеля, а вже через шість хвилин Златан Ібрагімович відновив рівновагу. На 31-й хвилині Ліонель Мессі з пенальті знову вивів іспанців вперед, проте "Мілану" знову вдалося зрівняти рахунок завдяки голу Боатенга (54-а хвилина). Підсумковий результат був встановлений після гола Хаві на 63-й хвилині матчу.

В іншій зустрічі групи H білоруський БАТЕ вдома поступився чеській "Вікторії" з рахунком 0:1.

У матчі групи G донецький "Шахтар" поступився "Порту" з рахунком 0:2. Португальці, які набрали сім очок, в останньому турі поборються за вихід в 1 / 8 фіналу в матчі з "Зенітом", у якого на одне очко більше. Раніше 23 листопада завдяки нічиї з пітерським клубом місце в плей-офф вже забезпечив собі кіпрський АПОЕЛ.

У групі E "Валенсія" розгромила бельгійський "Генк" (7:0), леверкузенський "Байєр" переграв "Челсі" (2:1). Німецька команда очолила таблицю з дев'ятьма очками, у "Валенсії" і "Челсі", які зустрінуться в заключному турі в Лондоні, по вісім очок.

У групі F лондонський "Арсенал" обіграв "Боруссію" з Дортмунда (2:1), "Марсель" поступився "Олімпіакосу" (0:1). "Арсенал" з 11 очками забезпечив собі місце в 1 / 8 фіналу, інші три клуби також зберігають шанси на вихід з групи, повідомляє "Лента".

Ліга чемпіонів

Груповий етап

5-й тур

Група E

Байєр Німеччина - Челсі Англія - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 0:1 - Дрогба (48), 1:1 - Дердійок (73), 2:1 - М. Фрідріх (90).

Челсі: Чех, Іванович, Давід Луіз (Алекс, 69), Террі, Босінгва, Мейрелеш (Обі Мікел, 80), Рамірес, Лемпард, Мата (Малуда, 66), Старрідж, Дрогба.

Валенсія Іспанія - Генк Бельгія - 7:0 (4:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Жонас (10), 2:0 - Сольдадо (13), 3:0 - Сольдадо (36), 4:0 - Сольдадо (39), 5:0 - П. Ернандес (68), 6 : 0 - Адуріс (70), 7:0 - Тіно Коста (81).

ВАЛЕНСІЯ: Дієго Алвес, Мігел, Віктор Руїс (Парехо, 46), Рамі, Матьє, Тіно Коста, Топал, П. Ернандес, Фегулі (П'ятті, 57), Сольдадо (Адуріс, 65), Жонас.

Турнірне становище: Байєр - 9, Челсі - 8, Валенсія - 8, Генк - 2

Група F

Арсенал Англія - Боруссія Д Німеччина - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - ван Персі (49), 2:0 - ван Персі (86), 2:1 - Кагава (90).

АРСЕНАЛ: Шчесни, Вермален, Кошельни (Джуру, 83), Мертезакер, Андре Сантос, Артета, А. Сонг, Ремзі, Уолкотт (Діабі, 85), ван Персі, Жервіньо (Бенаюн, 74).

Боруссія Д: Вайденфеллер, Пішчек, Хуммельс, Ф. Сантана, Шмельцер, Гетце (Перішич, 28), Кель (Барріос, 64), Бендер (Ляйтнер, 25), Кагава, Левандовскі, Гросскройтц.

Марсель Франція - Олімпіакос Греція - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Фетфатцідіс (82).

Турнірне становище: Арсенал - 11, Марсель - 7, Олімпіакос - 6, Боруссія Д - 4

Група H

БАТЕ Білорусь - Вікторія Пльзень Чехія - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Бакош (42).

Мілан Італія - Барселона Іспанія - 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 - ван Боммель (14, автогол), 1:1 - Ібрагімовіч (20), 1:2 - Мессі (31, пенальті), 2:2 - К. Боатенг (54), 2:3 - Хаві (63).

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Сілва, Неста (Бонера, 66), Дзамбротта, Аквілані, ван Боммель (Ночеріно, 72), К. Боатенг, Зеєдорф, Робіньо (Пато, 46), Ібрагімович.

БАРСЕЛОНА: Вальдес, Маскерано, Абідаль, Пуйоль, Алькантара (Дос Сантос, 90), Фабрегас (Педро, 80), С. Кейта, Хаві, Бускетс, Мессі, Вілья (Санчес, 68).

Турнірне становище: Барселона - 13, Мілан - 8, Вікторія - 4, БАТЕ - 2

Група G

Зеніт Росія - АПОЕЛ Кіпр - 0:0 (0:0, 0:0)

Шахтар Україні - Порту Португалія - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Халк (79), 0:2 - Рац (90, автогол).

ШАХТАР: Рибка, Ракицький, Рац, Кучер, Кобін (Коста, 87), Фернандіньо, Хюбшман, Вілліан (Алекс Тейшейра, 69), Мхітарян, Едуардо (Жадсон, 59), Луіс Адріано.

ПОРТУ: Елтон, А. Перейра, Майкон, Отаменді, Роланду, Дефур (Соуза, 88), Моутінью, Режес, Х. Родрігес (Варела, 81), Кампуш (К. Родрігес, 73), Халк.

Попередження: Х. Родрігес (35), Едуардо (50), Жадсон (65), Кобін (75).

Турнірне становище: АПОЕЛ - 9, Зеніт - 8, Порту - 4, Шахтар - 2

Зараз ви читаєте новину «"Барселона" обіграла "Мілан": результати матчів Ліги чемпіонів середи, 23 листопада». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua