середа, 22 серпня 2018 23:01

"Аякс" - "Динамо" 3:1, кияни значно погіршили свої шанси на вихід в групу ЛЧ
5

Доброго вечора! За годину розпочнеться матч квалфікаційного раунду Ліги чемпіонів між амстердамським "Аяксом" та київським "Динамо". Розпочнеться битва за груповий етап ЛЧ в Нідерландах на "Йохан Кройф Арені". В попередньому раунді "Аякс" впевнено здолав бельгійський "Стандарт" (5:2 за сумою двох матчів). Українська команда в складному протистоянні перемогла пражську "Славію" (3:1 за сумою двох матчів).

Те що саме нідерландська команда буде фаворитом зустрічі було зрозуміло відразу. За даними trasfermarket, команда Еріка тен Хага коштує в три рази більше ніж команда Хацкевича. Але на думку багатьох експертів, стиль гри "амстердамців" може виявитись зручним для "біло-синіх". "Аякс" любить позиційно атакувати та контролювати м'яч на половині поля суперника, для вертикальної гри Хацкевича це дуже непоганий варіант. Головне використати свої моменти та забити на виїзді, і тоді перспектив на прохід далі буде значно більше.

Обслуговувати цей матч будуть:

Головний арбітр - Клеман Тюрпен

Асистенти - Ніколя Дано,Сіріль Грінгор

Четвертий арбітр – Гійом Дебар ( вся бригада арбітрів - Франція)

До вашої уваги стартові склади команд:

Аякс: Онана – Мізрауї, Де Лігт (к), Блінд, Тальяфіко – Ван де Беєк, Шоне, Де Йонг – Зієх, Хунтелар, Тадіч

Запасні: Лампру, Крістенсен, Вубер, Ейтінг, Лабіяд, Де Віт, Йонсен

Динамо: Бойко – Кендзьора, Кадар, Бурда, Піваріч – Сидорчук (к), Буяльський, Гармаш – Циганков, Бєсєдін, Вербіч

Запасні: Бущан, Шабанов, Сідклей, Морозюк, Че Че, Шепелєв, Русин

Автобус з українською делегацією кілька тисяч фанатів "Аякса" зустріли гучним гулом. Над стадіоном весь час літак. Біля самого стадіону було надзвичайно брудно. Передає з Амстердаму спеціальний кореспондент Gazeta.ua Сергій Талімончик.

Автор: Сергій Талімончик
  Лише початок матчу, а біля стадіону вже гори сміття
На матчі очікується аншлаг. За півгодини до матчу трибуна з активними фанатами амстердамців уже заповнена.
  Ультрас амстердамського "Аякса"
Перед виходом команд на поле на стадіоні згасло світло. Фани почали розмахувати білими прапорцями, які заздалегіть були розкладені на кожному місці.
  Перформанс вболівальників "Аякса"
Стартовий свисток!
2' Гол. Жахливий початок матчу для "динамівців". Ван ден Беєк забив м'яч після комбінації з флангу. Денис Бойко міг зіграти набагато краще, м'яч пролетів під його рукою.
7' В спокійному руслі триває матч. Господарі намагаються позиційно атакувати, а гості вичікують та пресингують.
Після пропущеного голу Хацкевич майже не сідає на лаву запасних.
  Хацкевич активно керує діями своїх підопічних
13' "Біло-сині" тим часом взяли м'яч під контроль та намагаються грати першим номером.
15' Класний шанс був, щоб зрівняти рахунок! Кадар після подачі кутового пробивав з льоту, але воротар "амстердамців" витягнув м'яч з самого кута воріт.
16' Гооооооооооол!!! Зрівнює "Динамо" рахунок!! Кедзьора добив м'яч у ворота з близької відстані після чергового сейва Онана! 1:1
20' Завелись господарі після пропущеного м'яча, активно діють на половині поля "киян". У "динамівців" однозначно будуть класні можливості для контратак.
21' Жовта картка для Хунтелара за фол проти Вербича, який вибігав на ворота суперника. Перспективний штрафний для "Динамо". Потужно пробив Піварич, але Онана витягнув і цей удар.
24' Кедзьора отримує жовту за небезпечну гру прямою ногою.
26' Знову активізувались господарі, м'яч літає над воротарським майданчиком Бойка, захисники виносять.
30' Момент був у господарів. Тальяфіко прибіг на подачу кутового та потужно пробив. На щастя, м'яч пролетів вище воріт.
33' Циганков увірвався в штрафний майданчик та впав у боротьбі із захисником. Арбітр пенальті поставити не наважився.
35' Гол. Прикрий м'яч пропускають "кияни". Після удару Зієха м'яч зачепив голову Кадара дезорієнтував Бойка та залетів в кут. 2:1
40' Заспокоїлась гра в останні хвилини. Команди дограють тайм за невеликої переваги господарів.
43' Гол. Третій м'яч забивають "амстердамці". Провалився захист "Динамо", Тадіч був абсолютно вільний та без жодного супротиву замкнув передачу Тальяфико. 3:1
Перерва!
Статистика першого тайму:
Володіння м'ячем 59% - 41%
Удари (в площину) 11(4) - 6(4)
Фоли 7-4
Другий тайм!
50' Спокійно розпочався другий тайм. Команди вичікують на помилки один одного. Але "динамівціям" треба активізовуватись, рахунок їх однозначно не влаштовує.
В перерві замість Гармаша вийшов Шепелєв.
55' "Динамо" володіє територіальною перевагою, але поки що це не приносить ніякої користі.
62' Без моментів у другому таймі. Багато боротьби на полі.
66' Хунтелар вперше за матч заявив про себе. Після прострілу пробивав з метрів 15 - повз ворота.
Після перерви гра заспокоїлася. Але фанати "Аякса" ні на секунду не замовкають.
  Фанати продовжують гнати свою команду вперед
70' Перспективний штрафний змарнував Циганков. Майже з лінії штрафного майданчика Віктор пробив вище воріт.
74' Хороший шанс змарнував Хунтелар. Після подачі пробив головою в поперечину. По щастило.
78' Че Че виходить на поле замість Сидорчука.
80' Був у "динамівців" шанс відіграти один м'яч. Після прострілу Кедзьори ніхто не змг підставити ногу та забити в порожні ворота.
82' Ще один шанс був в Хунтелара, цього разу Бойко врятував.
88' Стійка рятує "Динамо" від четвертого пропущеного м'яча. Бойко помилився з передачею і Зієх пробив з близької відстані. Бойко вибачився пепред партнерами.
За три хвилини до кінця основного часу трибуни залишив головний тренер збірної України Андрій Шевченко в компанії з екс-гравцем нашої національної команди Євгеном Левченком.
Фінальний свисток!
"Динамо" програє в першому маті плей-офф Ліги чемпіонів. В матчі-відповіді доведеться забивати мінімум двічі.
Матч-відповідь відбдеться на НСК "Олімпійський" 28 серпня о 22:00
Зараз ви читаєте новину «"Аякс" - "Динамо" 3:1, кияни значно погіршили свої шанси на вихід в групу ЛЧ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua