понеділок, 29 травня 2017 11:20

Ярмоленко забив за збірну світу
10

Нападаючий збірної України і "Динамо" Андрій Ярмоленко зіграв у товариському матчі легенд "Атлетико" і збірної світу

28 травня у Мадриді відбувся благодійний матч між збірною світу і легендами "Атлетико" (5:4). У грі взяв участь вінгер київського "Динамо" і збірної України Андрій Ярмоленко.

Український футболіст вийшов на заміну у другому таймі під 11-м номером на позиції нападника. На 56-й хвилині відзначився точним ударом головою і забив третій гол своєї команди.

Ярмоленко був одним з небагатьох чинних футболістів у збірній світу. Грали Роналдіньйо, Ігіта, Каніджа, Дудек, Марез та інші зірки.

Це був останній поєдинок в історії стадіону "Вісенте Кальдерон". З наступного сезону "Атлетико" гратиме на новій арені.

У Мадрид футболіст "Динамо" приїхав у компанії дружини - Інни Ярмоленко. Після матчу вони зробили фото на стадіоні.

Гроші від виручених квитків підуть в організацію Scholas Occurrentes, яка курує 400 тис. шкіл у 190 країнах світу.

Зараз ви читаєте новину «Ярмоленко забив за збірну світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua