неділя, 27 січня 2013 13:29

Алжирський футболіст зламав ворота на Кубку Африки

Ворота не винесли вантажу "відповідальності". Фото: ap.org

Півзахисник збірної Алжиру Адлен Гедіура зламав ворота під час офіційного матчу на Кубку Африки проти команди Того.

Інцидент стався за кілька хвилин до фінального свистка, що змусило організаторів зустрічі в терміновому порядку їх лагодити. Глядачам же довелося провести достатню кількість додаткового часу, щоб додивитися гру до кінця.

Футболіст за 4 хвилини до закінчення основного часу на ходу намагався отримати передачу від партнера, але вчасно не зміг зупинитися. Після цього він вбіг у ворота і повис на сітці. У підсумку штанга воріт не витримала ваги гравця і зламалася.

Організатори намагалися поставити ворота на своє місце, проте закріпити їх не вдалося. Щоб розібратися у причинах, їм довелося їх зняти.

Гра проходила в рамках 2-го туру групового етапу Кубка Африки. Зустріч же після того, як поломка була усунута, завершилася з рахунком 0:2 на користь збірної Того.

Причому, другий гол був забитий вже після усунення.

Зараз ви читаєте новину «Алжирський футболіст зламав ворота на Кубку Африки». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua