пʼятниця, 03 листопада 2017 01:08

Як "Зоря" вдруге програла у Лізі Європи

"Зоря" зберегла друге місце, незважаючи на поразку. Фото: uefa.com

Луганська "Зоря" зазнала поразки в матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи проти "Герти". Підопічні Юрія Вернидуба програли на виїзді, 0:2.

"Зоря" не завдала за весь матч жодного удару в площину воріт, а найбільш реальний шанс забити упустила за рахунку 0:1 - Гордієнко з кількох метрів пробив вище поперечини.

У той же час "Герта" свої шанси використовувала - Зельке в першому таймі головою замкнув навіс з лівого флангу. А після перерви реалізував вихід один на один з Луніним, обігравши воротаря і закотивши м'яч у порожні ворота.

"Зоря" зазнала другої поразки в чотирьох матчах групового етапу Ліги Європи. Але команда Юрія Вернидуба зберегла другу сходинку.

У паралельному матчі групи "Атлетік" мінімально "обіграв" Естерснуд "(1: 0). Після чотирьох турів у" Естерсунда "- 7 очок, у" Зорі "- 6, у" Атлетіка "- 5, у" Герти "- 4.

Зараз ви читаєте новину «Як "Зоря" вдруге програла у Лізі Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua