пʼятниця, 29 вересня 2017 00:36

Як "Зоря" забивала в Іспанії

Ігор Харатін головою замкнув подачу з кутового

Луганська "Зоря" зіграла на виїзді проти "Атлетика" з Більбао в рамках 2-го туру групового етапу Ліги Європи і здобула сенсаційну перемогу - 1:0.

"Атлетик" міг забивати вже на першій хвилині, коли Муніаїн струсонув каркас воріт. Одним з героїв зустрічі став кіпер гостей Лунін, який неодноразово рятував луганчан. Гості забили єдиний м'яч ще в першому таймі, коли Харатін головою замкнув подачу з кутового.

Наприкінці "Атлетик" влаштував штурм воріт українців і постійно навантажував захист навісами, але "Зоря" вистояла і здобула перші три очки в своїй групі.

У паралельному матчі групи J шведський "Естерсунд" обіграв німецьку "Герту" з таким же рахунком 1:0.

Після 2-х турів змагань в "Естерсунда" 6 очок, "Зорі" - 3, "Герти" і "Атлетика" - по 1 балу.

Матчі 3-го туру групового етапу Ліги Європи відбудуться 19 жовтня. "Зоря" у Львові зіграє з "Гертою".

"Атлетик" - "Зоря" - 0:1

Гол: Харатін, 26

Матч став для "Зорі" 200-м під керівництвом Юрія Вернидуба у всіх турнірах. Наставник працює у "Зорі" майже 6 років. З 200 матчів 182 гри "Зоря" зіграла у внутрішніх турнірах, 18 - в єврокубках.

Зараз ви читаєте новину «Як "Зоря" забивала в Іспанії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua