Як зіграли суперники українських клубів в єврокубках

Стерлінг, ліворуч, оформив дубль у матчі з "Саутгемптоном". Фото: EPA

Завершився черговий тур в європейських чемпіонатах.

До вашої уваги результати матчів за участю суперників українських клубів.

Шахтар

Манчестер Сіті – Саутгемптон 6:1

Голи: Худт, 6, у свої ворота, Агуеро, 12, Сільва, 18, Стерлінг, 45, 67, Сане, 90+1 - Інгз, 30, пен.

Підопічні Пепа Гвардіоли забезпечили комфортну перевагу ще до перерви, коли завдяки автоголу та влучним ударам Агуеро, Сільви і Стерлінга вели в рахунку 4:1. У другому таймі той-таки Стерлінг і Сане остаточно дотисли суперника.

В одному з голів чудово зіграв Сане, який міг забивати сам, але не поскупився і віддав передачу на порожні ворота на Стерлінга.

Після поєдинків 11 туру "Манчестер Сіті" очолює турнірну таблицю чемпіонату Англії, випереджаючи "Ліверпуль" на 2 очки.

Відеоогляд матчу:

Ліон - Бордо 1:1

Голи: Ауар, 45 - Корнеліус, 73

Після 12 турів чемпіонату Франції "Ліон" посідає 4 місце в турнірній таблиці, відстаючи від "Лілля", який йде третім, на 4 очки.

Байєр - Хоффенхайм 1:4

Голи: Белларабі, 30 - Нельсон, 19, Жоелінтон, 34, 73, Гріфо, 49, пен.

Після 10 турів бундесліги "Хоффенхайм" перебуває на 7 сходинці турнірної таблиці.

Динамо

Астана - Кайрат 3:2

Голи: Томасов, 35, Зайнутдінов, 38, Муртазаєв, 61 - Парагульгов, 22, Есеола, 60

Українець Есеола забив супернику киян, але це не допомогло "Кайрату" здобути очки. Після 32 турів чемпіонату Казахстану "Астана" перебуває на 1 місці, випереджаючи "Кайрат" на 13 очок.

Кан - Ренн 1:2

Голи: Крівеллі, 90 - Юну, 60, Сарр, 69

Перемога над "Каном" дозволила "Ренну" піднятися на 12 місце у таблиці - команда має в активі 15 очок.

Дукла - Яблонець 2:6

Голи: Дуранович, 59, Подани, 75 - Масопуст, 10, Долежал, 14, Травник, 21, пен., Акоста, 54, Говорка, 65, Кратохвіл, 86

Після 14 турів "Яблонець" посідає 6 місце в чемпіонаті Чехії, випереджаючи "Слован", який йде позаду, на 9 очок.

Ворскла

Санта-Клара - Спортинг 1:2

Голи: Зе Мануель, 32 - Дост, 62, пен., Акунья, 75

Після матчу з "Санта-Кларою" "Спортинг" відправив у відставку головного тренера Жозе Пезейру. Керівництво клубу прийняло таке рішення після невдалого старту в чемпіонаті. Лісабонці займають лише 4 сходинку в турнірній таблиці. Пезейру був призначений на свою посаду в літнє міжсезоння після швидкого звільнення Сініши Михайловича.

Одним із кандидатів на заміну португальця називають російського фахівця Леоніда Слуцького.

Карабах - Сумгаіт - 2:0

Голи: Славчев, 25, Деларж, 57

Після 10 турів чемпіонату Азербайджану "Карабах" посідає 2 місце, відстаючи від "Нефтчі" на 5 очок.

Арсенал - Ліверпуль 1:1

Голи: Ляказетт, 82 - Мілнер, 61

До перерви м'яч одного разу побував у воротах "канонірів", але арбітри його помилково скасували, зафіксувавши неіснуючий офсайд у Мане. У середині другої половини Мілнер після невдалої гри воротаря Лено вивів "Ліверпуль" вперед, але наприкінці матчу Ляказетт відмінно використовував свій шанс і приніс "Арсеналу" нічию.

"Арсенал" перебуває на 5 сходинці турнірної таблиці АПЛ.

У середу відбудеться матч Ліги чемпіонів між "Шахтарем" і "Ман Сіті". Початок - о 22:00. У четвер "Динамо" зіграє з "Ренном" (початок - о 19:55), а "Ворскла" - з "Карабахом" (початок - о 22:00).

Зараз ви читаєте новину «Як зіграли суперники українських клубів в єврокубках». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua