середа, 28 квітня 2021 06:11

Як "Ман Сіті" пройшов ПСЖ

Кевін Де Брюйне вже забивав ПСЖ. Фото: Reuters

28 квітня ПСЖ та "Ман Сіті" зіграють у матчі 1/2 Ліги чемпіонів.

Останній раз команди між собою грали в сезоні 2015/16 на стадії 1/4 Ліги чемпіонів. "Містяни" виявилися сильнішими за суперника за сумою двох матчів.

Гра у Манчестері завершилася мінімальною перемогою господарів 1:0. Єдиний м'яч у грі забив Кевін Де Брюйне.

У Парижі команди не змогли виявити сильнішого -2:2. Команди обмінялися голами наприкінці першого тайму. Парижани вийшли вперед після перерви, прагнули забити ще одним гол, але пропустили контратаку.

Перший матч між командами пройде у Парижі. За тиждень команди зіграю в Манчестері. Початок обох матчів о 22:00.

На попередніх стадіях парижани пройшли "Барселону" та ПСЖ, а "містяни" виявилися сильніші за "Боруссію" Менхенгладбах та "Боруссію" Дортмунд.

Зараз ви читаєте новину «Як "Ман Сіті" пройшов ПСЖ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua