понеділок, 02 липня 2018 23:22

Як Бельгія здобула супервольову перемогу над Японією - відео

Бельгійці перемогли японців, поступаючись у два м'ячі. Фото: iz.ru

Збірна Бельгії вважалася беззаперечним фаворитом поєдинку 1/8 фіналу Кубка світу-2018 з Японією. Однак насправді європейцям довелося докласти неймовірних зусиль для перемоги.

Японці діяли дуже відважно, як справжні самураї, і на початку другого тайму змогли двічі засмутити бельгійців:Харагуті у штрафному хитнув Вертонгена, пробив у дальній кут і вивів Японію уперед (гольовий пас в активі Сібасакі), потім Інуї отримав пас від Кагави і потужно пробив з-за меж штрафного - Куртуа вдруге не зумів допомогти своїй команді.

Між цими голами Азар влучив у стійку. Та й надалі у Бельгії мало що виходило, поки в ситуацію не втрутився його величність випадок: Вертонген, який помилився в першому пропущенному голі, намагався головою відпасувати на партнерів, але м'яч якимся дивом залетів у воріта. Одразу ж бельгійці зрівняли рахунок: Азар навісив з лівого флангу, а Феллайні, який вийшов на заміну, виграв верхову боротьбі і головою встановив рівновагу.

Арбітр додав до основного часу 4 хвилини. На останній японці заробили право на кутовий, могли спокійно потримати м'яч і довести гру до овертайма, проте зробили навіс у штрафний. Після подачі м'яч опинився в руках Куртуа, який кинув на хід де Брюйне, той швидко промчав півполя і віддав на Меньє, який в дотик відпасував у штрафний - Лукаку дотепно пропустив м'яч, а Шадлі за 15 секунд до фінального свистка вирвав для Бельгії супервольову перемогу.

У чвертьфіналі Кубка світу-2018 Бельгія зустрінеться з Бразилією.

Бельгія - Японія 3:2

Голи: Вертонген, 69, Феллайні, 72, Шадлі, 90+4 - Харагуті, 48, Інуї, 52

Бельгія: Куртуа, Алдервейрелд, Компані, Вертонген, Меньє, де Брюйне, Вітцель, Феррейра Карраско (Шадлі, 65), Мертенс (Феллайні, 65), Азар, Лукаку

Японія: Кавасима, Сакаї, Йосіда, Сьодзі, Нагатомо, Хасебе, Сібасакі (Ямагуті, 81), Харагуті (Хонда, 81), Кагава, Інуї, Осако

Попередження: Сібасакі, 40

Кубок-світу-2018 стартував 14 червня і триватиме до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Як Бельгія здобула супервольову перемогу над Японією - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua