понеділок, 04 листопада 2024 15:35

Таку чистку роблять одиниці: як правильно мити гребінець для волосся

Таку чистку роблять одиниці: як правильно мити гребінець для волосся
Гігієна волосся: як мити гребінець Фото: pinterest

Гребінець - це не тільки інструмент для догляду за волоссям, але й справжнє сховище для пилу, шкірного жиру та залишків засобів для укладки.

Якщо його не чистити регулярно, то він може перетворитися на джерело бактерій і негативно вплинути на здоров'я волосся.

Розповімо, як часто варто мити гребінець, щоб забезпечити його чистоту та зберегти блиск вашого волосся.

Перукар Марго Торн радить мити щітку чи гребінь для волосся принаймні раз на тиждень, особливо тим, хто має природні кучері або тонке волосся. Якщо ви не чистили свій гребінець тривалий час, варто почати з ретельного очищення, яке включає чотири кроки, передає Express.

"По-перше, видаліть зайве волосся, що заплуталося в щетині, а потім замочіть щітку в теплій воді з м'яким знежирюючим милом або білим оцтом. Це допоможе позбутися залишків продуктів, масел і жирів, які вона ввібрала з вашого волосся", - радить вона.

Спочатку замочіть щітку у воді, після чого почистіть між щетинками зубною щіткою, щоб видалити стійкі залишки продуктів та бруд.

Після очищення гребінець слід ретельно висушити. Надалі використовуйте звичайний шампунь для щотижневого догляду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До цього часу ви мили голову неправильно: перукарка збила з пантелику, скільки разів треба використовувати шампунь

Марго також радить перукарям обов'язково мити щітки після кожного клієнта.

Вона застерігає, що багато людей не знають про необхідність чистити свої щітки для волосся, через що бруд, залишки засобів і жири накопичуються, надаючи волоссю неохайний вигляд. У більш серйозних випадках брудні гребінці можуть спричинити бактеріальні інфекції, особливо за наявності мікропорізів чи подряпин на шкірі голови.

"Якщо не лікувати, це може призвести до випадіння волосся", - попередила вона.

Якщо у вас дерев'яні щітки, приділіть особливу увагу сушці. Важливо не залишати води, оскільки з часом щітка може зіпсуватись.
Використовуйте якомога менше води: щоб запобігти розбуханню чи гниттю щітки, радимо використовувати якомога менше мила та води під час її чищення.
Окрім очищення важлива регулярна дезінфекція для усунення будь-яких бактерій або залишків, які можуть накопичуватися на щітках.
Зараз ви читаєте новину «Таку чистку роблять одиниці: як правильно мити гребінець для волосся». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі