— Маю машину, але купив собі ще й електричний скутер. Уже два місяці їжджу на роботу в Київ. Ним швидше виходить — не страшні пробки й тянучки по місту. Набагато зручніше. 10 кілометрів проїжджаю за 20–30 хвилин. Можна було б швидше, але в нас такі дороги, що не розженешся. Машиною приходиться їхати удвічі довше, — каже 43-річний Євген Кругляк із села Крюківщина неподалік столиці. — Заодно дитину до школи підвожу.
Електричні мопеди "UGBEST Леопард" працюють як велосипед — тихо і зручно. Завдяки електродвигуну розвивають швидкість до 55 км/год. Але не смердять і не потребують бензину. Це екологічно чистий вид транспорту.
— Ніяких витратних матеріалів скутеру не треба. Змастив для профілактики підшипники й усе, — продовжує. — Живу в приватному будинку. Коли треба зарядити, підганяю до розетки, яку вивів на двір і підключаю. Роблю це на ніч. Маю двозонний лічильник — тоді дешевше плачу. Воно й так тягне небагато, а з дешевим тарифом кілька гривень виходить. Ще не було такого, аби десь посеред дороги закінчився заряд. Розраховую завжди, скільки проїхав і скільки треба зарядити.
У далеку дорогу виробники електроскутерів радять брати зарядний пристрій, щоб підключитися до розетки. Мопеди заряджають від мережі 220 В протягом 6–8 год. У залежності від швидкості руху, можна проїхати 60–80 км.
— По затратах — 100 кілометрів обходиться менше ніж у гривню. Вигідніше ще нічого не придумали, — каже продавець електроскутерів 34-річний Сергій Вовченко. — Головне, стежити за рівнем заряду на панелі приладів мопеда й розрахувати його до найближчої розетки. Двигун має властивість рекуперації — батарея підзаряджається від обертання колеса. Якщо котитися згори, заряд поповнюється.
Електроскутером перевозять до 150 кг вантажів.
Детальніше про електроскутери "UGBEST Леопард" можна дізнатися за тел.: +380(44) 545 71 04, +380(63) 234 77 16
або на сайті ugbest.com.ua
Коментарі