неділя, 19 червня 2022 18:23

Знову прикра поразка. Збірна України залишилась без медалей "Золотої" Євроліги

Чоловіча збірна України програла в "бронзовому" матчі "Золотої" Євроліги з волейболу. Фото: cev.eu

Чоловіча збірна України з волейболу залишилася без медалей у "Золотій" Євролізі 2022 року.

У поєдинку за третє місце наша команда поступилася збірній Хорватії - 2:3.

"Синьо-жовті" невдало провели перші два сети, програвши 20:25 і 19:25.

У третьому відтинку зустрічі українці перехопили ініціативу. Перевага навіть сягала восьми очок. У підсумку - 25:18.

Четвертий сет склався ще краще - 25:17.

Як і напередодні в матчі з Чехією, сьогодні також вирішальнаю стала п'ята партія.

Наші волейболісти протягом усього сету змушені були наздоганяти суперників. Переломний момент міг настати за рахунку 12:12. Українцям вдалося вийти вперед.

Проте надалі "синьо-жовті" виграли лише два очки, а хорвати - п'ять. 15:17.

Минулого року збірна України дісталась фіналу "Золотої" Євроліги, де поступилася Туреччині. 2017 року українці виграли турнір.

Фінал чотирьох приймає хорватське місто Вараждин. У вирішальному поєдинку зіграють збірні Туреччини та Чехії.

Зараз ви читаєте новину «Знову прикра поразка. Збірна України залишилась без медалей "Золотої" Євроліги». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua