четвер, 13 червня 2013 15:20

Зевіна виграла другий етап "Маре Нострум"

Дарина Зевіна впевнено перемогла на дистанції 200 м на спині ФОТО: ua.tribuna.com

У Барселоні (Іспанія) відбувся другий етап престижного турніру з плавання "Маре Нострум". Українські плавці посіли три призових місця - одне перше і два других.

Дарина Зевіна, як і в першому етапі в Монако, впевнено перемогла у плаванні на дистанції 200 м на спині з результатом 2 хвилини 9,59 секунди. Найближчий переслідувач іспанка Марсе да Роча програла українці 1,82 секунди.

Сергій Фролов фінішував другим на дистанції 1500 м (15.06,93), програвши переможцю з Японії Хіраї Аяцугу 5,12 секунди і випередивши на 13,91 секунди Девона Брауна з ПАР, який зайняв третє місце.

Другим був і Максим Шемберев на 400 м комплексним плаванням (4.20,42). У боротьбі за друге місце українець на 0,43 секунди випередив росіянина Семена Маковича. Тріумфував на цій дистанції японець Дайя Сето (4.12,71).

Відзначимо також, що у жінок у плаванні на 50 м брасом чемпіонка світу-2012 на цій дистанції Рута Мейлютіте з Литви, перемогла з новим рекордом Європи - 29,96 секунди, поліпшивши на 0,13 секунди попереднє досягнення росіянки Юлії Ефімової.

Заключний, третій етап "Маре Нострум" відбудеться Кане-ан-Руссійон (Франція) 15 червня.

3. Семен Макович (Росія) - 4.20,85

Зараз ви читаєте новину «Зевіна виграла другий етап "Маре Нострум"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua