понеділок, 10 вересня 2012 08:58

Збірна України зайняла четверте місце на Паралімпіаді

Збірна України привезла з Лондона 84 нагороди ФОТО: paralympic.org.ua

Збірна України стала четвертою у загальнокомандному заліку на Літніх Паралімпійських іграх 2012 року в Лондоні, повідомляє Интерфакс-Украина.

В останній день змагань українські футболісти хоча і програли росіянам у фінальному матчі з рахунком 0:1 (у футбольному паралімпійському турнірі грають команди 7х7, складені з хворих ДЦП), але, тим не менш, поклали в скарбничку команди чергову і останню срібну медаль, яка дозволила Україні обійти в кінцевому підсумку Австралію.

Усього в активі збірної України 32 золотих, 24 срібних і 28 бронзових медалей (разом 84 нагороди). В Австралії, яка фінішувала п'ятою, 32 золотих, 23 срібних і 30 бронзових медалей (всього 85). А збірна США при більшій загальній кількості сходжень на п'єдестал пошани (98) завоювала 31 золоту, 29 срібних і 38 бронзових нагород.

Перше місце на Паралімпіаді-2012 впевнено зайняла збірної Китаю, спортсмени якої здобули 91 золото, 71 срібло і 65 бронз (всього 231 медаль). Друге місце - у команди Росії (36 золотих, 38 срібних, 28 бронзових нагород - всього 102). Третє місце у господарів змагань Великої Британії, яка завоювала 120 медалей, з яких 34 золотих, 43 срібних і 43 бронзових.

XIV Літні Паралімпійські ігри проходили в Лондоні з 29 серпня по 9 вересня. У змаганнях взяли участь понад 4000 осіб. Медалі були розіграні в 20 видах спорту.

155 українських атлетів взяли участь в 12 видах спорту: веслування академічне, волейбол сидячи, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, пауерліфтинг, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, фехтування на візках, футбол ДЦП, велоспорт (трек, шосе).

Зараз ви читаєте новину «Збірна України зайняла четверте місце на Паралімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua