четвер, 15 грудня 2022 09:00

Збірна України U-20 виграла третій матч на чемпіонаті світу з хокею

Збірна України U-20 з хокею виграла свій третій матч на чемпіонаті світу. Фото: ФХУ

Молодіжна збірна України з хокею здобула третю перемогу на чемпіонаті світу 2023 року в Дивізіоні IB.

"Синьо-жовті" висіли на волосині від поразки, проте наставник Олександр Бобкін узяв своєчасний таймаут, після якого його підопічні не лише врятувалися, а й дотиснули Естонію на останній хвилині – 3:2, пише сайт Федерації хокею України.

Естонці створили серйозні проблеми українцям, хоча наші хокеїсти відкрили рахунок після добивання Михайла Ковальчука.

У другому періоді суперники схилили чашу терезів на свою користь, закинувши двічі.

Зустріч котилася до сенсаційної перемоги Естонії, коли прибалти порушили чисельний склад, а Бобкін узяв таймаут.

Спочатку відзначитися вдалося Олексію Дахновському, а за 32 с до фінальної сирени зусиллями Артема Грабовецького заштовхали третю шайбу у ворота противника.

З трьома перемогами в трьох матчах Україна продовжує одноосібно очолювати таблицю.

Наступний матч на чемпіонаті світу збірна України U-20 зіграє 16 грудня проти молодіжної команди Кореї.

Майбутні суперники після трьох турів мають у своєму активі одну перемогу та дві поразки.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України U-20 виграла третій матч на чемпіонаті світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua