понеділок, 24 травня 2021 19:09

Збірна Словаччини з хокею перемогла Росію

Росія програла вперше. Фото РІА "Новості"

У Ризі (Латвія) завершився черговий матч чемпіонату світу. Збірна Словаччини зустрічалася з Росією. Матч закінчився перемогою словаків - 3:1.

Рахунок був відкритий в середині другого періоду. На 30-й хвилині Мілош Келеман вивів словаків уперед. Вже через дві хвилини Олександр Барабанов відновив рівновагу в рахунку, реалізувавши більшість. Переможну шайбу словаки закинули на 54-й хвилині після вилучення в складі Росії. Мартін Гернат приніс своїй команді перемогу. А вже на останніх хвилинах Марек Дялога вразив порожні ворота росіян після зміни воротаря.

Збірна Словаччини здобула вже третю перемогу на турнірі. Для росіян ця поразка стала першою.

Раніше на чемпіонаті світу замінили прапори Росії і Білорусі. Крім того європейські політики висловлюється про вигнання збірної Білорусі з числа учасників чемпіонату. Білоруси зіграли на першості два матчі – програли Словаччині і перемогли Швецію.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Словаччини з хокею перемогла Росію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua