понеділок, 20 липня 2015 11:34

Збірна Іспанії U-19 обіграла Росію в фіналі Євро-2015

Тріумф іспанців. Фото: uefa.com

Збірна Іспанії стала переможцем чемпіонату Європи серед команд U-19. Іспанці здолали російських одноліток з рахунком 2:0.

У кожному з таймів іспанці по разу розписувалися в воротах Антона Мітрюшкіна. Для початку свою команду вивів уперед Майораль, а в другій 45-хвилинці успіх закріпив Матіас Нахуель.

Таким чином, команда Луїса де ла Фуенте взяла впевнений реванш у суперника, якому вона програла на груповій стадії з рахунком 1:3.

Іспанія U19 - Росія U19 2:0

Голи: Майораля, 39, Матіас, 78

Іспанія U19: Сівера, Борха (Марін, 81), Вальєхо, Мере, Каріколь, Ернандес, Меріно, Асенсіо, Себальос, Педраса (Матіас, 74), Майораля (Фернандес, 90)

Росія U19: Мітрюшкін, Макаров, Чернов, Ходжаніязов, Якуба, Головін (Зуєв, 46), Баринов, Гулієв, Мелкадзе (Безгрошових, 62), Гасілін (Жемалетдінов, 70), Шейдаєв

Попередження: Матіас - Ходжаніязов, Головін, Гулієв

Зараз ви читаєте новину «Збірна Іспанії U-19 обіграла Росію в фіналі Євро-2015». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua