понеділок, 20 серпня 2012 11:31

Воронін допоміг "Фортуні" вийти в 1/16 фіналу Кубка Німеччини

Воронін виступає за "Фортуну" на правах оренди ФОТО: fortuna-duesseldorf.de

Український форвард Андрій Воронін, який на правах оренди виступає за "Фортуну", взяв участь у перемозі команди з Дюссельдорфа над "Вакером" у Кубку Німеччини з футболу.

Матч 1/32 фіналу, що відбувся в Бургхаузені, завершився перемогою гостей з рахунком 1:0. Єдиний м'яч на 76-й хвилині забив Штефан Райзінгер. Воронін, права на якого належать московському "Динамо", провів на полі всі 90 хвилин.

Відразу кілька команд бундесліги піднесли неприємний сюрприз своїм уболівальникам, вибувши з розіграшу Кубка Німеччини. "Вердер" поступився "Мюнстеру" (2:4), а "Гамбург" з тим же рахунком програв "Карлсруе". "Нюрнберг", який ставав володарем Кубка Німеччини в 2007 році, не зміг впоратися з "Хавельсом" (2:3), а франкфуртський "Айнтрахт" зазнав розгромної поразки від "Ерцгебірге" (0:3).

"Аален" - "Інгольштадт" - 3:0.

Зараз ви читаєте новину «Воронін допоміг "Фортуні" вийти в 1/16 фіналу Кубка Німеччини». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua