неділя, 25 лютого 2018 11:58

Визначився переможець медального заліку Олімпіади-2018

Україна посіла в медальному заліку Олімпіади-2018 21-е місце. Фото: google.com

У південнокорейському Пхенчхані з 9 по 25 лютого проходила зимова Олімпіада. Близько 2500 спортсменів з 92 країн світу розіграли 102 комплекти медалей в 7 видах спорту і 15 дисциплінах.

Медальний залік Пхенчхана виграла збірна Норвегії, в якої 14 золотих, 14 срібних і 11 бронзових медалей. У Німеччині стільки ж золотих нагород, але за рахунок більшої кількості "срібла" норвежці стали першими. Третьою стала Канада.

Олімпіада-2018

Пхенчхан, Республіка Корея

Медальний залік (золото, срібло, бронза, всього)

28-30. Ліхтенштейн - 0-0-1 (1)

У складі збірної України до Пхенчхану прибули 33 спортсмени, які виступили в 9 дисциплінах. Золоту медаль вдалося здобути фристайлісту Олександру Абраменку. Саме він стане прапороносцем нашої команди на церемонії закриття Ігор.

Зараз ви читаєте новину «Визначився переможець медального заліку Олімпіади-2018». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua