пʼятниця, 09 листопада 2012 22:13

В Ужгороді "Говерла" і "Ворскла" переможця не виявили

Аутсайдери чемпіонату розмінялися голами - 1:1. Фото: sport-express.ua

Ужгородська "Говерла" зіграла внічию з полтавською "Ворсклою" з рахунком 1:1 у матчі 15-го туру української прем'єр-ліги.

Команді Олександра Севідова вдалося забити швидкий м'яч у ворота "Ворскли". На шостій хвилині поєдинку Ситник із правого флангу в один дотик скинув м'яч на Ле Таллек, який із трьох метрів переправив його в сітку воріт полтавської команди.

На 21-й хвилині зустрічі "Ворскла" заробила право на 11-метровий удар, після того як Райчевіч зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Безус точно пробив у правий від себе кут, а воротар "Говерли" Бабенко стрибнув у протилежний кут воріт - 1:1.

Україна. Прем'єр-ліга

15-й тур

Говерла (Ужгород) - Ворскла (Полтава) - 1:1

Голи: Ле Таллек, 6 (1:0); Безус, 23 (1:1, пен).

Попередження: Малішіч, 5; Райчевіч, 22; Ситник, 49 - Безус, 23; Громов, 44.

Зараз ви читаєте новину «В Ужгороді "Говерла" і "Ворскла" переможця не виявили». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua