пʼятниця, 19 березня 2021 06:11

В Італії забили божевільний гол зі своєї половини поля

Мікеле Кастаньєтті виступає за "Кремонезе" 3 роки. Фото: Gettyimages.com

Півзахисник "Кремонезе" 31-річний Мікеле Кастаньєтті забив один із найкрасивіших голів сезону.

У матчі 2-го за силою дивізіону Італії Серія Б "Кременезе" в гостях переміг "Віртус Ентелла" - 2:0.

Гості вийшла вперед на початку 2-го тайму. А в середині тайму Кастаньєтті забив 2-й гол своєї команди.Воротар господарів Алессандро Руссо виніс м'яч якомога далі від власних воріт на чужу половину поля. Півзахисник гостей з 70 метрів в один дотик закинув м'яч за спину воротареві.

Після 28 турів Серії Б лідером турнірної таблиці є "Емполі". "Кременезе" знаходиться на 14-му місці із 20 команд. "Віртус Ентелла" займає останнє місце у турнірній таблиці.

Мікеле Кастаньєтті висупає за "Кремонезе" із 2018 року. На рахунку півзахисника є 1 сезон в Серії А, коли він грав за СПАЛ.

Зараз ви читаєте новину «В Італії забили божевільний гол зі своєї половини поля». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua