понеділок, 27 лютого 2012 11:39

"Ювентус" врятувався на "Сан-Сіро" за сім хвилин до свистка: результати 25 туру Серії А

В італійській Серії А відбулися матчі 25 туру.

Зустріч першої та другої команд чемпіонату переможця не виявила - гол Алессандро Матрі за сім хвилин до кінця приніс "Ювентусу" нічию на "Сан-Сіро" і зберіг туринцям лідерство за втраченими очками.

"Ця нічия впливає на розташування команд у турнірній таблиці, проте вирішальною в боротьбі за чемпіонський титул вона не буде, - заявив Матрі після поєдинку з "Міланом". - Вона також змусить нас зберегти набраний хід".

На третьому місці розташувався "Удінезе", котрий за допомогою Антоніо Ді Натале, який забив свій 18-й гол в чемпіонаті, з рахунком 3:1 узяв гору над "Болоньєю".

Врівень з удінцями йде "Лаціо", який завдяки голу Мирослава Клозе здолав "Фіорентину", а замикає п'ятірку "Наполі", який виявився сильнішим за "Інтернаціонале".

Чемпіонат Італії, 25-й тур

К'єво - Чезена - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Москарделлі (78).

Кальярі - Лечче - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Мюріель (45), 1:1 - Ларрівей (50, пенальті), 1:2 - Бертолаччі (62).

Катанія - Новара - 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Берхессіо (30), 2:0 - Маркезе (47), 3:0 - Гомес (54), 3:1 - Рубіно (84).

Сієна - Палермо - 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Будан (12), 1:1 - Терці (23, пенальті), 2:1 - Богдані (34), 3:1 - Россеттіні (47), 4:1 - Брієнца (58).

Аталанта - Рома - 4:1 (2:1, 2:0)

Голи: 1:0 - Марілунго (10), 2:0 - Денис (19), 2:1 - Боріні (36), 3:1 - Денис (47), 4:1 - Денис (66).

Лаціо - Фіорентина - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Клозе (36).

Наполі - Інтер - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Лавессі (59).

Болонья - Удінезе - 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - Ді Натале (38, пенальті), 0:2 - Баста (56), 1:2 - Коне (81), 1:3 - Флоро Флорес (84).

Дженоа - Парма - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Гоббі (6), 0:2 - Флоккарі (53), 1:2 - Паласіо (78), 2:2 - Паласіо (90).

Мілан - Ювентус - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Ночеріно (15), 1:1 - Матрі (83).

МІЛАН: Абб'яті, Абате, Мексес, Антоніні, Емануелсон (Амброзіні, 72), Мунтарі, ван Боммель, Ночеріно, Сілва, Робіньо, Пато (Ель Шаараві, 46).

ЮВЕНТУС: Буффон, К'єлліні, Бонуччі, Бардзальі, Ліхтштайнер, Пірло, Маркізіо, Відаль, Естігаррібіа (Пепе, 46), Боррьєлло (Вучініч, 54), Куальярелла (Матрі, 69).

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" врятувався на "Сан-Сіро" за сім хвилин до свистка: результати 25 туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua