понеділок, 26 березня 2012 12:37

"Ювентус" обіграв "Інтер", "Мілан" завдав поразки "Ромі": результати 29-го туру Серії А

У 29-му турі "Лаціо" переграв на "Стадіо Олімпіко" "Кальярі" - 1:0. Переможний гол на 88-й хвилині забив француз Мобідо Діакіте.

"Мілан" вирвав перемогу на "Сан-Сіро" в амбітної "Роми" (2:1). На 44-й хвилині зустрічі Пабло Освальдо вивів гостей вперед. Через 8 хвилин після початку другого тайму Ібрагімович реалізував пенальті, призначений за гру рукою хавбека римлян Даніеле де Россі.

На 83-й хвилині матчу все той же Ібрагімович, отримавши передачу від Мексеса, втік від Сімона К'єра, перекинув м'яч через Стекеленбурга і відправив у порожні ворота.

В останньому матчі туру "Ювентус" без особливих труднощів переграв "Інтер" (2:0) на "Ювентус Стедіум". Перемогу туринцям принесли голи Мартіна Касереса і Алессандро Дель П'єро.

Чемпіонат Італії

29-й тур

Ювентус - Інтер - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - М. Касерес (57), 2:0 - Дель П'єро (71).

ЮВЕНТУС: Буффон, К'єлліні, Бардзальї, М. Касерес, де Чельє, Пірло, Маркізіо, Відаль, Пепе (Бонуччі, 53), Матрі (Дель П'єро, 53), Вучиніч (Куальярелла, 74).

ІНТЕР: Жуліо Сезар, Нагатомо, Самуель, Лусіо, Майкон, Обі (Фараоні, 68), Полі (Пацціні, 67), Х. Дзанетті, Станкович, Форлан, Міліто.

Аталанта - Болонья - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Габб'ядіні (50), 2:0 - Тірібоккі (90).

Лаціо - Кальярі - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Діакіте (88).

Наполі - Катанія - 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 1:0 - Джемала (60), 2:0 - Кавані (67), 2:1 - Споллі (75), 2:2 - Ландзафаме (85).

Дженоа - Фіорентина - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 1:0 - Беллускі (21), 1:1 - Монтоліво (31), 1:2 - Наталі (69), 2:2 - Паласіо (89).

Новара - Лечче - 0:0 (0:0, 0:0)

Чезена - Парма - 2:2 (0:1, 2:1)

Голи: 0:1 - Флоккарі (40), 1:1 - Сантана (46), 2:1 - Дель Неро (53), 2:2 - Палетта (61).

К'єво - Сієна - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Ачербі (9), 1:1 - Дестро (51).

Мілан - Рома - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Освальдо (44), 1:1 - Ібрагімович (53, пенальті), 2:1 - Ібрагімович (83).

МІЛАН: Абб'яті, Бонера, Сілва (Дзамбротта, 10), Мексес, Емануелсон (К. Боатенг, 55), Ночеріно, Мунтарі, Ель Шаараві (Аквілані, 86), Месба, Амброзіні, Ібрагімович.

РОМА: Стекеленбург, Маркіньйо, Розі, К'єр, Хайнце, Гаго (Ламела, 80), Де Россі, Род. Таддеї, Боріні (П'яніч, 57), Тотті (Боян, 57), Освальдо.

Палермо - Удінезе - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Мікколі (32), 1:1 - Торже (85).

Зараз ви читаєте новину «"Ювентус" обіграв "Інтер", "Мілан" завдав поразки "Ромі": результати 29-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua