понеділок, 30 серпня 2021 08:27

Українські спортсмени здобули ще дві медалі на Параолімпіаді

Дідух здобув "срібло", поступившись у чотирьох сетах китайцю Чжао Шуаю. Фото: Reuters

Українські тенісисти Марина Литовченко та Віктор Дідух завоювали ще дві медалі на Параолімпійських іграх у Токіо.

Загалом Україна має 45 медалей, повідомляє Параолімпійський комітет. 11 золотих, 23 срібних і 11 бронзових.

"У фінальному змаганні з настільного тенісу Литовченко виграла "золото". У трьох сетах вона перемогла Маляк Алієву, яка представляє Параолімпійський комітет Росії", - ідеться в повідомленні.

Дідух здобув срібну медаль, поступившись у чотирьох сетах китайцю Чжао Шуаю - 1:3.

У столиці Японії Токіо відкрилися XVI літні Параолімпійські ігри. Змагання триватимуть із 24 серпня до 5 вересня. В Іграх боротимуться за 539 медалей із 22 видів спорту. Беруть участь рекордні 4403 спортсмени зі 161 країни. Серед них 143 українських атлети, які змагатимуться в 15 видах спорту.

Учора українські спортсмени завоювали ще дві золоті медалі. 40-річна легкоатлетка Оксана Зубковська взяла перше місце в стрибках у довжину, а Роман Полянський - в академічному веслуванні на 2 тис. м.

Зараз ви читаєте новину «Українські спортсмени здобули ще дві медалі на Параолімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua