субота, 19 листопада 2011 17:09

Українки завоювали золото і срібло на ЧЄ з дзюдо

У Тюмені (Росія) проходить Чемпіонат Європи з дзюдо серед молоді до 23-х років. У перші два дні змагань українці завоювали дві медалі - одну золоту і одну срібну.

У жіночому турнірі у ваговій категорії до 52 кг відбувся український фінал, в якому бронзовий призер квітневого командного чемпіонату Європи Марина Буйок була сильнішою за бронзового призера юніорського чемпіонату Європи-2008 Шушани Гевондян. Марина Мурашко (до 57 кг) розділила 7-8 місця.

Чоловіки призових місць не посіли. Кращий результат показали, розділивши 7-8 - місця Андрій Бурдун (до 60 кг) та Дмитро Канівець (до 73 кг).

Дзюдо. Чемпіонат Європи серед молоді (U23). Тюмень (Росія), 18-19 листопада

Жінки. До 23 років. Вагова категорія до 52 кг.