четвер, 09 січня 2020 18:18

Українки провалили спринт на Кубку світу з біатлону

Найкращою серед українок була Юлія Джима, яка зайняла 16-ту позицію. Фото: рейтер

В рамках етапу Кубка світу з біатлону в німецькому Оберхофі відбувся спринт серед жінок на дистанції 7,5 км.

Гонку виграла представниця Норвегії Марті Олсби Ройселанд, що пройшла дистанцію без промахів. Найближчу суперницю Деніз Херрман вона випередила на 33,1 секунди.

Найкращою серед українок стала Юлія Джима, яка показала 16-й загальний результат з одним промахом при стрільбі лежачи. Валентина Семеренко посіла 25-е місце, а капітан жіночої збірної Олена Підгрушая - 36-е. Анастасія Меркушина та Віта Семеренко показали 46-й і 52-й кращі результати відповідно, пише "Спортарена"

Етап Кубка світу в Оберхофі продовжиться завтра, 10 січня, чоловічим спринтом на дистанції 10 км.

Зараз ви читаєте новину «Українки провалили спринт на Кубку світу з біатлону». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua