понеділок, 12 серпня 2019 08:06

Українка виграла золото в стрибках у висоту на командному чемпіонаті Європи

Українка  виграла золото в стрибках у висоту на командному чемпіонаті Європи
Юлія Левченко привеза з Польщі золото

Юлія Левченко завоювала золоту медаль на командному чемпіонаті Європи, який зараз проходить у польському Бидгощі.

У фіналі українка показала результат 1,97 метрів, що принесло в загальний залік української збірної 12 очок.

Також бронзову медаль на змаганнях сьогодні завоювала метальниця молота Ірина Климець.

У загальному командному заліку Україна продовжує посідати 7-е місце. В польському Бидгощі представлені спортсмени 12 країн.

Командний чемпіонат Європи з легкої атлетики триває три дні, і його завершення відбудулося 11 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Українка виграла золото в стрибках у висоту на командному чемпіонаті Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua