неділя, 30 червня 2019 11:09

Україна зупинилася за крок від півфіналу Кубка світу

Лука Тоні забиває другий м'яч у ворота збірної України

30 червня 2006 року збірна України грала в Гамбурзі чвертьфінал Кубка світу з футболу проти збірної Італії.

Українці гарно почали, швидко рухалися й тиснули на ворота суперника. Однак на 6 хвилині Дзамбротта отримав м'яч в опорній зоні, втік від Тимощука й невідпорно пробив у правий кут воріт Шовковського – 1:0.

Далі італійці сіли на свою половину поля й не давали збірній України створити бодай жодного моменту.

Італійців рятувала штанга й поперечина

Найкращий відрізок у нашій команді вийшов із 46 по 70 хвилину. Двічі головою бив Андрій Гусин – італійців рятувала штанга й поперечина. Сам на сам виходив Олег Гусєв – Італію виручив Буффон. Упритул бив Максим Калиниченко – захисник заблокував постріл на лінії воріт.

Підопічні Ліппі грали на контратаках, дві з яких на 59 і 69 хвилинах завершив Лука Тоні. У першому випадку він пробив головою у проти хід Шовковському, а в другому завів м'яч у порожні ворота.

У заключному відрізку команди скинули оберти й догравали матч.

Італія вийшла в півфінал, де в доданий час обіграла Німеччину – 2:0, а в фіналі – Францію в серії пенальті після нічиєї – 1:1.

Зараз ви читаєте новину «Україна зупинилася за крок від півфіналу Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua