неділя, 04 липня 2021 00:13

Україна програла збірній Англії

Кейн став зли генієм України. Фото: Reuters

Збірна України програла матч 1/4 фіналу чемпіонату Європи команді Англії – 0:4. Двічі відзначився Гаррі Кейн й по одному разу Гаррі Магуайр і Джордан Хендерсон.

Наші пропустили перший гол уже на 4-ій хвилині, але зуміли повернутися в гру. Принаймні перший тайм вдався непогано, були цікаві комбінації й про розгром не йшлося.

На жаль, на початку другої половини гри збірна України пропустила двічі. Красиві атаки суперників завершували Кейн і Магуайр. Спроби створити бодай щось біля воріт англійців виглядали приречено.

У підсумку наші пропустили ще раз і так і не забили – 0:4. Це найбільший рахунок серед усіх матчів чвертьфіналу.

Збірна Англії виходить у півфінал, де на неї чекатиме збірна Данії. В іншій парі зійдуться Італія з Іспанією. Фінал відбудеться 11 липня в Лондоні.

Зараз ви читаєте новину «Україна програла збірній Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua