середа, 31 березня 2021 21:13

Україна – Казахстан – 1:1. Про Кубок світу можна забути

У грі з Фінляндією Мораєс вийшов на заміну. Фото: Уніан

Добрий вечір!

Збірна України в останній день березня спробує здобути першу перемогу у відборі на Кубок світу. Суперник – збірна Казахстану. Досі всі матчі з казахською збірної були вдалими й завершувалися перемогою нашої команди.

Хоча суперник непростий. Збірній Франції перемога над Казахстаном далася аж ніяк не малою кров'ю. Але й нам нема куди відступати – два матчі – два очки в активі. Основні конкуренти посміливішали настільки, що заявляють про свої претензії навіть на друге місце в групі.

Андрій Шевченко вирішив здивувати складом. У воротах сьогодні гратиме Трубін. Лівого захисника – Богдан Михайличенко. У нападі діятимуть двоє форвардів – Яремчук і Мораєс.

А ось і весь склад:

Україна: Трубін - Михайличенко, Кривцов, Матвієнко, Караваєв - Сидорчук - Зінченко, Шапаренко, Малиновський - Мораєс, Яремчук.

Запасні: Бущан, Пятов, Соболь, Забарний, Тимчик, Сирота, Шепелєв, Макаренко, Марлос, Зубков, Коваленко, Довбик.

Казахстан: Покатілов - Досмагамбетов, Аліп, Малий, Марочкін - Мужиков, Нургалієв - Тагиберген, Абікен, Валіуллін - Аймбетов.

Запасні: Шайзада, Сейсен, Керімжанов, Самородов, Астанов, Вороговський, Усенов, Тунгишбаев, Оразов, Рудосельський, Карімов, Бистров.

Грають гімни країн.

Гра почалася!

2 хв. Непогано перехопили наші й вибігали в перспективну атаку, але пас Малиновського на Яремчука не пройшов.

6 хв. Аліп збиває Малиновського в 30 метрах від воріт. Але удар Руслана забирає Покатілов.

9 хв. Матвієнко зіграв у стилі Миколенка проти Фінляндії. Добре, що до воріт було далеко. Микола догнав суперника і відібрав м'яч.

11 хв. Таке враження, що триває матч проти Фінляндії. Ніякого пресингу від нас нема. Монотонність і академізм.

12 хв. Мужиков пробивав. Вище воріт.

15 хв. Караваєв гарно відкрився і ледь не втік від Валіулліна. А чому решта так не грає?

16 хв. І зразу ж Мораєс бив сходу з 11 метрів, але не влучив у ворота.

20 хв. ГОЛ!!! Яремчук після пасу Зінченка увірвався в карний майданчик під кутом і легко обвідним ударом переграє Покатілова – 1:0!

22 хв. А Боснія і Франція поки голів не забивали.

25 хв. Тусмагамбетов в останню мить вибиває м'яч з-під ніг Михайличенка. Майже сам на сам виходив Богдан.

30 хв. Зінченко ідеально віддає на Яремчука, але Роман із 6 метрів не влучає у ворота! Ну як так?

32 хв. А тепер Яремчук повертає борг, проривається флангом і віддає на Мораєса. Але Жуніор влучає в захисника.

35 хв. Ну скільки ж можна? Малиновський пробив сильно, Покатілов відбив, а Кривцов у стрибку бив головою і знову не влучив у ворота!

38 хв. Боже мій! Зінченко прорвався тим самим флангом, що і в гольовій атаці Яремчук, бив зряче в дальній кут і сантиметри відділили м'яч від штанги! Це вже яка нагода?

43 хв. Малиновський! Над поперечкою просвистів м'яч! Хлопці, ви у ворота будете бити?

45 хв. Все, перерва. В атаці застає Україну суддівський свисток.

У Боснії тим часом напружені нулі з Францією.

А сенсація визріла в іншому місці! Наш суперник на Євро Північна Македонія виграє після першого тайму в гостях у самої Німеччини – 1:0.

Відновилася гра. Три заміни в Казахстану.

49 хв. Оразов, що вийшов на заміну, збиває Шапаренка.

53 хв. Після замін налагодилася дисципліна в нашого суперника. Поки нема моментів в України.

56 хв. Караваєв ударив у небеса. Ні пасу, ні удару.

57 хв. Мораєс виходив сам на сам і пробив у воротаря. Це просто знущання якесь!

59 хв. Догралися. Мужиков забиває у дальній кут із зони правого захисника – 1:1

61 хв. Десяток моментів у України і один у суперника. Як це знайомо!

64 хв. Осміліли казахи й пішли вперед.

5 хвилин уже без м'яча Україна.

68 хв. Заміни. Марлос замість Сидорчука і Зубков замість Мораєса.

70 хв. Боже!!! Зубков на самоті отримує м'яч у 5 метрах прямо проти воріт і не забиває!!!! НЕ ЗАБИВАЄ. Воротар парирує.

74 хв. Збилися наші на навалу, але вона користі не приносить. А час пливе!

А Грізманн уже забив Боснії – 1:0.

80 хв. Десь і моменти поділися у наших. Крім Зубкова у другому таймі нема що згадати!

81 хв. Довбик дебютує. Замість Шапаренка виходить Артем.

83 хв. Марлос б'є прямо в кут Покатілова. Воротар на місці.

86 хв. Яремчук заробляє штрафний, а Шапаренка пробити нема. Малиновському незручно з лівого флангу.

87 хв. Тимчик міняє Караваєва.

90 хв. Довбик претендує на пенальті, але арбітр знущальницьки показує, що пірнав Артем.

90+3 Воротар Казахстану отримує жовту за затяжку часу.

Все. Весняний цикл для України завершився гучним провалом. Академічна гра у трьох матчах і три очки лише в багажі. Про вихід на Кубок світу можна забути. Дякуємо Шевченку!

В паралельному матчі Франція знову перемагає. Цього разу Боснію – 1:0, набирає сім балів і далеко відривається від переслідувачів. Україна має лише три.

Зараз ви читаєте новину «Україна – Казахстан – 1:1. Про Кубок світу можна забути». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua