четвер, 14 квітня 2011 14:36

Українка Юлія Паратова завоювала "срібло" ЧЄ з важкої атлетики

Українські важкоатлети виборюють першу нагороду чемпіонату Європи, що проходить в Казані (Росія).

Її володаркою стала Юлія Паратова (58 кг). Піднявши в сумі 200 кг (92 кг у ривку + 108 кг у поштовху) наша спортсменка стає срібним призером континентальної першості.

Слід зазначити, що Юлія вперше здобуває медаль на змаганнях такого високого рівня серед дорослих. Хоча в її активі вже є "срібло", але чемпіонату Європи серед юніорів-2009.

Втретє поспіль у цій ваговій категорії чемпіонкою стала білоруска Анастасія Новікова, зумівши на 25 кг випередити нашу співвітчизницю.

В сумі двоборства вона набрала 225 кг (100+125). "Бронза" у полячки Алєксандри Клейновска-Крживаньскої, їй підкорилася вага у 196 кг (86+110).

Зараз ви читаєте новину «Українка Юлія Паратова завоювала "срібло" ЧЄ з важкої атлетики». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua