понеділок, 10 жовтня 2011 09:29

Теніс. Радванська виграла в Петкович у фіналі Пекіну

9 жовтня, в Пекіні (Китай) на турнірі WTA категорії Premier China Open на відкритих кортах (хард) з призовим фондом $ 4.500.000 в одиночному розряді відбувся фінальний матч.

22-річна польська тенісистка Агнешка Радванська стала переможницею турніру, обігравши 24-річну німкеню Андреа Петкович - 7:5, 0:6, 6:4.

Тенісистки провели на корті 2 години 34 хвилини. Радванська виграла перший сет, проте потім Петкович тричі взяла її подачу і зрівняла рахунок у матчі. У вирішальній партії Радванська зробила три брейки проти двох у Петкович і довела матч до перемоги. На рахунку польки 4 ейси і 3 подвійних помилки, у Петкович - 1 ейс і 3 подвійних. Це була п'ята перемога Агнешки в п'яти матчах проти Петкович.

Цей титул для Радванської став третім у сезоні і сьомим у кар'єрі.

За свій успіх Агнешка отримає 1000 рейтингових очок і $ 775.500 призових. А Петкович - 700 очок і $ 387.750 призових.

Теніс. WTA. Premier China Open. Пекін (Китай). ). Відкриті корти (хард). Призовий фонд $ 4.500.000. 60 учасниць

Фінал

Агнешка Радванська (Польща, 11) - Андреа Петкович (Німеччина, 9) - 7:5, 0:6,6:4

Зараз ви читаєте новину «Теніс. Радванська виграла в Петкович у фіналі Пекіну». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua