четвер, 23 лютого 2012 21:49

Теніс. 50-та ракетка світу не пустив Долгополова до чвертьфіналу турніру в Марселі

Сьогодні, 23 лютого, в Марселі (Франція) на турнірі АТР Open 13 в приміщенні (хард) з призовим фондом € 512.750 проходять матчі другого кола.

18-я ракетка світу 23-річний українець Олександр Долгополов, посіяний шостим, не зміг пробитися до чвертьфіналу, зазнавши поразки в трьох сетах від 50-го номера рейтингу АТР, 31-річного француза Мікаеля Льодра - 4:6, 7:5, 6: 7 (5).

Матч тривав 2 години 19 хвилин. Суперники зробили по три брейки. Долгополов 11 разів подав навиліт і припустився 11 подвійних помилок проти 19 ейсів і 7 подвійних у француза. Це була друга зустріч тенісистів і друга поразка українця.

У чвертьфіналі змагань суперником Мікаеля Льодра буде переможець матчу Мерді Фіш (США, 2) - Альбано Оліветті (Франція, Q).

Теніс. АТР. Open 13. Марсель (Франція). Приміщення (хард). Призовий фонд € 512,750. 28 учасників.

Друге коло

Мікаель Льодра (Франція) - Олександр Долгополов (Україна, 6) - 6:4, 5:7, 7:6

Зараз ви читаєте новину «Теніс. 50-та ракетка світу не пустив Долгополова до чвертьфіналу турніру в Марселі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua